Ochutnajte prvý slovenský červený gin TOISON RUBY RED

Do našej ponuky prvotriednych remeselných spiritov pribudla novinka - červený gin TOISON RUBY RED

Ochutnajte prvý slovenský farebný gin TOISON RUBY RED

Do našej ponuky prvotriednych remeselných spiritov pribudla novinka – červený gin TOISON RUBY RED. Predstavuje autentickú odpoveď našej destilérky na neutíchajúci celosvetový trend populárnych farebných, tzv. infúzovaných spiritov.

Výlučne z prírodných surovín

Vytvorili sme prvý slovenský farebný gin, v ktorom sme čistú chuť ginu inovovali sviežim dotykom bobuľového ovocia. Keďže sme chceli zostať originálni, stvorili sme spirit s netradičným sýtočerveným sfarbením. Zatiaľ čo dizajn vlajkovej lode, medzinárodne oceneného ginu TOISON, je skôr jemný a elegantný, TOISON RUBY RED má vďaka červenej etikete i svojmu výraznému rubínovému odtieňu nádych rafinovanosti a sofistikovanej hravosti.

Výlučne z prírodných surovín

TOISON RUBY RED vychádza z pôvodnej receptúry remeselného ginu TOISON, pričom obidva produkty sa vyrábajú čisto prírodným spôsobom. Dali sme si záležať na tom, aby výrazný odtieň aj jedinečná chuť prvého slovenského farebného ginu boli maximálne prirodzené a autentické. Aj preto sme použili výhradne starostlivo vyberané bobuľové ovocie. Po vyzretí v kameninových nádobách prechádza slovenský remeselný gin TOISON procesom macerácie, a to bez pridania umelých aróm či farbív.

Jemná chuť bobuľového ovocia

Vo vôni TOISON RUBY RED prevažujú tóny jahôd s akcentom jemného bylinného zamatu. V chuti následne dominujú maliny s dotykom jemnej bazy, jahôd a ginu. V závere sa dokonale prepája prirodzená sviežosť bobuľového ovocia s nezameniteľným ginom TOISON. Červený rubínový spirit skvelo chutí samotný, ale aj vo forme miešaného cocktailu.