TOISON Ruby Red
červený gin


Prvý slovenský farebný gin vychádza z receptúry medzinárodne oceneného remeselného spiritu TOISON, ktorý sa vyrába maceráciou borievok, kvetov a bylín so pšeničným spiritom. Destiluje sa v prvotriednom destilačnom zariadení Holstein a následne sa nechá odpočívať v starožitných kameninových nádobách z čias bývalého Československa.
TOISON Ruby Red je dokonalým spojením čistej chuti nášho ginu s tónmi malín, jahôd a plodov čiernej bazy. Po vyzretí v kameninových nádobách prechádza TOISON procesom ďalšej macerácie so starostlivo vyberaným bobuľovým ovocím, a to bez pridania umelých farbív či aróm. Vzniká tak spirit TOISON Ruby Red s neprehliadnuteľným rubínovým sfarbením a autentickou chuťou.


Zloženie:

Vo vôni prevažujú tóny jahôd s akcentom jemného bylinného zamatu. V chuti následne dominujú maliny s dotykom jemnej bazy, jahôd a ginu. V závere sa dokonale prepája prirodzená sviežosť bobuľového ovocia s nezameniteľným ginom TOISON. Červený rubínový spirit TOISON Ruby Red skvelo chutí samotný, ale aj vo forme miešaného cocktailu.

Objem fľaše 0,7l | objem alkoholu vo fľaši 38%

www.toisongin.sk